Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
بدون دیدگاه 418بازدید دسته بندی: لینک کوتاه: http://up4android.ir/?p=24038
ادعای برخی از کاربران گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس مبنی بر سوختن دکمه هوم این اسمارت فون !!!

ادعای برخی از کاربران گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس مبنی بر سوختن دکمه هوم این اسمارت فون !!!

سوختن دکمه هوم گلکسی اس۸ و اس ۸ پلاس دو غول و دو پرچم دار جدید شرکت سامسونگ بعد از ارائه آنها بصورت رسمی شایعه ای است که در اینترنت و بین کاربران به راه افتاده.

سوختن دکمه هوم گلکسی اس8 و اس 8 پلاس

بر اساس گزارش سایت  ubergizmo  با حذف شدن دکمه فیزیکی هوم در این سری از کهکشانی های سامسونگ قسمتی از نمایشگر نقش دکمه هوم را بازی میکند که همواره روشن است. اما آیا این روشنی دائم اثری بر روی صفحه نمایش با توجه به ثابت بودن پیکسل ها خواهد داشت یا خیر؟سامسونگ با قدرت این ادعا را رد میکند و مشکلات ادعا شده را بعنوان دروغ رسانه ای دانسته.اما بررسی ها چه چیزی را نشان میدهد؟

 

البته چندی پیش هم گزارشی مبنی بر یک مشکل مبنی بر قرمزی صفحه نمایش این پرچمدار داده شده بود که ابتدا توسط سامسونگ رد شد.اما بعد از بررسی ها و اثبات این مشکل سامسونگ با ارائه یک آپدیت نرم افزاری این مشکل را برطرف کرد.در کل در هر سری از پرچمدار های شرکت سامسونگ چندین بار مشکلاتی گزارش میشوند و ابتدا رد و سپس رفع میشوند اینبار باید دید سامسونگ چگونه این ادعا را رد یا رفع میکند.البته تا کنون مشکل استفاده از شارژر بیسیم و یا قرمزی صفحه نمایش بارها و بارها توسط کاربرانی همراه با عکس و فیلمی مبنی بر اثبات ادعا منتشر شده . هنوز هیچ منبع موثقی در رابطه با مشکل دکمه هوم وجود ندارد و هیچ نوع دلیلی هم تا این لحظه برای آن منتشر نشده.

سوختن دکمه هوم گلکسی اس8 و اس 8 پلاس

سامسونگ ادعا میکند در گلکسی اس ۸ (Galaxy S8) و گلسی اس ۸ پلاس (+Galaxy S8)یکسری الگوریتم ها پیاده شده اند تا از وجود مشکل برای دکمه هوم جلوگیری کنند. کاربرانی که ادعا ی سوختن نمایشگر در گلکسی اس۸ و برادر بزرگترش اس۸ پلاس را دارند ادعا میکنند قسمتی از صفحه نمایش یا همان قسمت انتهای آن کم رنگ شده و حتی علاوه بر رخدادن این مورد دکمه هوم گوشی آنها نیز قفل شده است.باید منتظر ماند و تا پایان بررسی ها و اثبات این ادعا صبر کرد.

سوختن دکمه هوم گلکسی اس8 و اس 8 پلاس

نمونه بارز و عینی بر ایجاد مشکل در اثر ثابت ماندن پیکسل ها را میتواند در مانیتور های CRT  قدیمی دید . آنجا که مایکروسافت برای حل مشکل از اسکرین های متحرک برای اسکرین سیور استفاده میکرد . این مورد به این خاطر بود که استفاده از تصاویر استاتیک و ثابت با عث میشد قسمتی از صفحه کم رنگ و بی روح شود .حالا آیا ثابت ماندن دکمه هوم اثری بر روی صفحه نمایش دارد یا نه باید منتظر ماند و دید.

گروه آپ فور اندروید خبر فوق را از سایت ubergizmo ترجمه و بازنویسی کرده.

سوختن دکمه هوم گلکسی اس۸ و اس ۸ پلاس

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
شما هم دیدگاهی ارسال کنید

تعداد نظرات در انتظار تایید: 39